Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Czcionka
Treść

E-pacjent

ePacjent –  dostęp do własnych danych medycznych…


elektroniczna obsługa pacjentów

  • możliwość sprawdzenia wyników badań
  • możliwość rejestracji
  • przypomnienia i oferty dla pacjentów

Kliknij

dwoje lekarzy

 

* Korzystanie z serwisu ePacjent pozwala na autoryzowany dostęp do własnych danych przez użytkownika w zakresie historii zdrowia i choroby, karty informacyjnych, wyników badań, miejsca na liście oczekujących i rejestracji.

* Warunkiem dostępu do serwisu jest posiadanie adresu e-mail oraz udanie się do punktu rejestracji serwisu ePacjent, celem potwierdzenia tożsamości (wymagany dowód osobisty lub inny dokument poświadczający tożsamość) i wypisania wniosku o założenie konta. Punkty rejestracji serwisu znajdują się w Rejestracji Poradni Ogólnej w Przychodni Rejonowej w Nowym Wiśniczu

* W celu zalogowania do systemu konieczne jest podanie nazwy użytkownika oraz hasła dostępu. Nazwę użytkownika stanowi nr kartoteki pacjenta, która jest zamieszczona na certyfikacie dostępu do serwisu. Tymczasowe hasło wysyłane jest na adres e-mail podany przez użytkownika. Podczas pierwszego logowania wymagana jest zmiana hasła.

* Uzyskane z serwisu ePacjent dokumenty mają charakter wyłącznie poglądowy i nie mogą być traktowane jako oficjalny dokument. Nie mogą być również podstawą jakichkolwiek czynności administracyjnych czy urzędowych.

Załączniki:

Regulamin korzystania z usługi

Wniosek o założenie konta w serwisie

Wniosek o założenie konta w serwisie (dla pacjentów do 18 roku życia)

ikonografia e-pacjent