Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu
Czcionka
Treść
PORADY DIETETYCZNE
24.11.2023

PORADY DIETETYCZNE

 

Szanowni Pacjenci,

w naszej Przychodni przyjmuje mgr Ewelina Wojdak  - dietetyk kliniczny.

Porady udzielane są w ramach ścieżek Opieki Koordynowanej w POZ oraz odpłatnie.

Rejestracja i informacje pod numerem 14 612 87 92 wew.1

Poradnia wyposażona jest w profesjonalny analizator składu masy ciała umożliwiający przeprowadzenie analizy m.in. zawartości tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej z podziałem na: prawa i lewa ręka, prawa i lewa noga oraz korpus, tworzenie raportów graficznych i kontrolowanie postępów pacjentów. Duża liczba dostępnych raportów pozwala na obserwacje trendów i uchwycenie istotnych zmian mających wpływ na kontrolę komponentów składu ciała u badanej osoby. 

A tu kilka słów o naszej sympatycznej Pani Dietetyk:

Jestem dietetykiem ze specjalnością dietetyki klinicznej . Od ponad sześciu lat pracuje z pacjentami w gabinetach prywatnych lub poradniach. To doświadczenie pozwoliło mi otworzyć swój własny gabinet. Podczas pracy z pacjentem opieram się na aktualnej wiedzy z zakresu dietetyki oraz medycyny.

Lata temu sama borykałam się z nadwagą co skłoniło mnie do pracy nad sobą i zgłębienia tematu zdrowego odżywiania, więc doskonale wiem z czym się borykasz.

Jeżeli nie wiesz jak zacząć? Rozpoczynasz redukcję i za dwa tygodnie już z niej rezygnujesz, jesteś cały czas na redukcji a Twoja masa ciała ani drgnie, masz problemy metaboliczne itp. Zapraszam Cię do współpracy !!

Może i nie będzie łatwo i wiele będę od Ciebie wymagać, ale gwarantuję że wskaże Ci drogę.

Pamiętaj! Dietetyk jest Twoją nawigacją w drodze zwaną zdrowym odżywianiem, ale to Ty jesteś kierowcą i decydujesz którą drogę wybierzesz .